piątek, 18 kwietnia 2014

Mailing gotowy

Co prawda przygotowania i wykonanie toczyło się już od marca ale jak co święta -> niby jeszcze sporo czasu na wysyłkę -> ok, w dwa /trzy dni dojdą -> pach a ty już 15 i tak naprawdę ostatni dzwonek na wysyłkę ... W tym roku było ciut... więcej samodyscypliny z robieniem kartek, ale już z "obfoceniem" jakoś tak jakby mniej.

Poniżej relacja wręcz w biegu, o blasku zachodzącego słońca, gdzieś schowanego za chmurami :o) Grupowy misz-masz :o) do wyboru do koloru-> nic tylko słać

 Oczywiście pod bacznym okiem kontroli jakości
 w tym roku próbowałam różnych scrapkowych technik i stylów ....pokusiłam się też o własnie pieczątki ( takie z nazwą bloga że fiu fiu ) ale też walczyłam ze zwykłymi gumkami myszkami i coś tam wycinałam :o) zabawa przednia ... ale najbardziej podobały mi się eksperymenty z folią bombelkową jaką stemplem do robienia tła .....

 i koperta żeby i na sortowni poczty mieli coś ze świąt :o)
3 komentarze:

 1. śliczne masz talent do karteczek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne to wszystko,podziwiam za cierpliwość,zapewne trzeba jej mieć całe pokłady.

  OdpowiedzUsuń


 3. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń