środa, 3 kwietnia 2013

Jeszcze chwilka, jeszcze chwilka......


Patrzę za okno i mam już naprawdę dość tej niby zimowej aury, tego śniegu, pluchy, znowu śniegu i potem roztopów. Siedzę pod kocem z ciepłą kawką , stertą czasopism i kilkoma blogami :o) i mam niemoc twórczą. W głowie sporo pomysłów i to-do-tków a skupić się i przysiąść nie mogę. Towarzystwo leniwie zaległo obok i chyba przyjęło zasadę " prześpię to szybciej ciepło przyjdzie". Brrrrrrrrr.....
Najwyższy czas pomyśleć o miłych i ciepłych przyjemnościach i może zaplanować tegoroczne wakacje, wypoczynek, ciepłe i beztroskie nic-nie-robienie. Ulubiony kierunek to Cro :o) od kilku lat i tak sobie myślę, że i w tym roku tam zagościmy. Gdzie dokładnie, hmm Dalmacja lub dalej, kiedy dokładnie nie wiem bo zależy to od nowej pracy, ale zaczynam szukać.  Dlaczego tam, bo naprawdę lubię tych pogodnych i beztroskich ludzi, zawsze uprzejmych i uśmiechniętych, lody mleczne i RedBull w wersji Grande, smażone rybki a'la fryteczki, kalmary w panierce i zapach morza, ciemnozielone okiennice i drzwi, ale najpiękniejsze są kamienne domy i murki. Oj tak, widoków, słońca i pogody tam nie brak.

Ciepła wypatruje również Boromir :o) sami popatrzcie jak się miś garnie do kolorów:

Aby poprawić sobie humor i podpatrzeć tegoroczne trendy :o) zawitałam dziś na stronę GC Style. Bardzo pozytywnie nastrajający egzemplarz :o) w kolorach wiosny. Zajrzyjcie i wy :


A teraz wiosenne przymiarki mojego autorstwa, aby zwykłe baleriny nabrały charakteru i oryginalności dodaję broszki, które wyszły spod mojej ręki:


Jest też wersja "black&white", ale baza ta sama, zwykłe, białe baleriny:


Mała odmiana w porównaniu do zeszłego roku, kiedy to królowały róże ze szczyptą hazardu ;o):
 I jak najbardziej styl marine, ale te kotwiczki powędrowały do allegrowiczki :o)
Pozdrawiam

3 komentarze:

 1. nasz kot też musi wszystko zaakceptować, zanim będzie miało to prawo stanąć w naszym domu :-) (to tak a propo wąchaniu przez Twojego kwiatków:P)

  fajne te broszki marynarskie, podobają mi się, tylko troszkę wyglądają jak kotyliony. Taki był zamysł? :>

  OdpowiedzUsuń
 2. kawka, książka, kwiaty, kicia..czego chcieć więcej..?:))

  OdpowiedzUsuń
 3. genialny pomysl na odnowienie butow:)

  OdpowiedzUsuń